Dantų balinimas

Dantų balinimas odontologijos klinikoje yra greitas, saugus ir efektyvus būdas pradžiuginti save šviesesniais dantimis, tačiau jis negali būti atliekamas:

  • turint nesugydytus ėduonies pažeistus dantis, esant prastai asmeninei burnos higienai, periodonto pažeidimui
  • turint protezuotus ir/arba plombuotus priekinius dantis (plombos ir protezuoti dantys nebala)
  •  nėščiosioms ir žindančioms moterims
  • esant dideliam dantų nusidėvėjimui, įgimtiems emalio defektams
  • nepilnamečiams asmenims

Svarbu atkreipti dėmesį, kad kiekvienu atveju dantų balinimo rezultatas yra skirtingas. Jis priklauso nuo amžiaus pokyčių, genetiškai nulemtos danties kietųjų audinių struktūros ir spalvos, tam tikrų medikamentų vartojimo.

Prieš dantų balinimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną, užtikrinti gerus asmenines burnos higienos įgūdžius. Prieš ir po dantų balinimo rekomenduojama laikytis “baltosios dietos”, t.y. privengti pigmentines apnašas sukeliančių produktų, tokių kaip arbata, kava, raudonas vynas, uogos, burokėliai.

Kosmetinis dantų balinimas yra viena iš populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Tai gana greitas, saugus ir efektyvus būdas pradžiuginti save šviesesniais dantimis ir įgyti didesnio pasitikėjimo savimi bei labiau pamilti savo šypseną.

Ką verta žinoti prieš atliekant dantų balinimą?

! Prieš atliekant ofisinį dantų balinimą yra būtina gydytojo odontologo ir burnos priežiūros specialisto konsultacija ! 

 Dantų balinimas negali būti atliekamas:

  • turint nesugydytus danti ėduonies pažeistus dantis, esant prastai asmeninei burnos higienai, periodonto pažeidimui;
  • turint protezuotus ir/arba plombuotus priekinius dantis (plombos ir protezuoti dantis nebala)
  • nėščiosioms ir žindančioms moterims;
  • esant dideliam dantų nusidėvėjimui, įgimtiems emalio defektams;
  • nepilnamečiams asmenims;

! Svarbu atkreipti dėmesį, jog kiekvienu atveju dantų balinimo rezultatas yra skirtingas. Jis priklauso nuo amžinių pokyčių, genetiškai nulemtos danties kietųjų audinių struktūros ir spalvos, tam tikrų medikamentų vartojimo.!

Prieš dantų balinimą yra būtina atlikti profesionalią burnos higieną, užtikrinti gerus asmenines burnos higienos įgūdžius. Prieš ir po dantų balinimo rekomenduojama laikytis “baltosios dietos”, t.y. privengti pigmentines apnašas sukeliančius produktus, tokius kaip arbata, kava, raudonas vynas, uogos, burokeliai. 

Klinikoje yra atliekamas balinimas italų “BlancOne” Click bei Touch sistema. Tai balinimas su  6% vandenilio peroksido, kuris atitinka 16% karbamido peroksido geliu, aktyvuojamas su LED lempos šviesa. Balinimo metu naudojama skysto koferdamo dantenų apsauga.

Dėl ypatingos „BlancOne“ Click bei Touch sudėties naudojant šviesos energiją, susidaręs deguonis nėra išskiriamas išorėje, bet išlieka gelyje (aktyvuotas gelis išsipučia), ir yra visiškai nukreipiamas į emalį, maksimaliai padidinant balinimo efektą. 

Kartoti dantų balinimą galima po 1 metų.

Kainos:
„BlancOne“ Click 80 Eur;
„BlancOne“ Touch 120 Eur.

Į viršų