Dienos patarimai

Kad kokybiškai išvalyti dantų paviršių, kiekvienam žandikaulio ketvirtadaliui reikėtų skirti ne mažiau nei 30 sekundžių, t.y bendra valymo procedūra trunka ne mažiau 2 minučių, tačiau geresnius rezultatus galima pasiekti valymui skiriant apie 3-4 minutes. Dantų valymo metu rekomenduoju paleisti Jūsų mylimą dainą, taip galėsite kontroliuoti laiką. Dantų valymas taps malonus ir smagus kasdieninis ritualas. 


Dantų šepetėlį reikėtų keisti kas 3 mėnesius, po atliktos profesionalios burnos higienos, persirgus infekcinėmis ligomis. Jeigu dantų šepetėlio šereliai nusidėvi greičiau, t.y. išsiskleidžia į skirtingas puses kaip eglutė, vadinasi naudojate labai stiprią jėgą valymo metu ir taip traumuojate savo dantis ir dantenas. Paprašykite burnos higienisto, kad pakoreguotų Jūsų dantų valymo techniką.
Kaip prisiminti, kad reikia kas 3 mėnesius keisti dantų šepetėlį? Gamta keičiasi kas 3 mėnesius, pasikeitus metų laikui – pakeiskite ir dantų šepetėlį, per metus galite pakeisti net 4 dantų šepetėlio spalvas! 🙂


Valykite dantis kartu su savo šeimos nariais. Galite lenktyniauti kas dantis valosi ilgiausiai ir teisingiausiai.


Kramtomoji guma su ksilitoliu skatina seilėtekį, tuo didėja danties paviršiaus apsivalymas ir mažėja karieso rizika, tai efektyvi papildoma priemonė gerai burnos higienai. Įprasta kramtomoji guma neatstoja dantų valymo.

Į viršų